';

Види робіт

Image module

ВИБУХОВІ РОБОТИ В СЕЙСМОРОЗВІДЦІ

Підприємство проводить вибухові роботи при сейсморозвідці. У поняття «сейсморозвідка» входять геофізичні методи дослідження земної кори, засновані на реєстрації штучно і природно порушуваних пружних хвиль. За допомогою сейсморозвідки вивчається глибинну будову Землі, виділяються родовища корисних копалин (в основному нафти і газу), вирішуються завдання гідрогеології та інженерної геології.Для порушення коливань застосовується вибухи зарядів вибухової речовини в неглибоких свердловинах, в результаті яких відбувається (імпульсна) ударна дія на гірські породи. Вибухові джерела характеризуються найбільшою потужністю і компактністю, простотою доставки в важкопрохідні для техніки ділянки.

У підприємства зареєстрований основний вид економічної діяльності, згідно КВЕД 2010, пов'язаний з роботами в сейсморозвідці і геології:

71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

Вибухові роботи в сейсморозвідці при дослідженні Семеренківської 3D площі Миргородського району Полтавської області.

Вибухові роботи в сейсморозвідці при дослідженні Дашавської 3D площі Львівської області.
Вибухові роботи в сейсморозвідці при дослідженні Угерської 3D площі Львівської області.
Вибухові роботи в сейсморозвідці при дослідженні Західно-Гутської 3D площі Харківської області.

Вибухові роботи в сейсморозвідці при дослідженні Ужгородської 3D площі Закарпатської області.
Вибухові роботи в сейсморозвідці при дослідженні Західно-Хрестищенської 3D площі Полтавської області.

Image module

ЗНЕСЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

Знесення будівель і споруд вибухом здійснюється на свою основу або в заданому напрямку. При роботі застосовуються технології обережного (щадного) підривання. Сучасні засоби підриву роблять вибуховий спосіб знесення будівель найбільш швидким і досить безпечним. Виробництво вибухових робіт може проводиться в умовах міста, на промислових і будівельних майданчиках, в обмежених умовах, у тому числі в діючих виробництвах, коли діють жорсткі обмеження по розлітання шматків породи, сейсмічному впливу на охоронювані об’єкти, дії ударної повітряної хвилі на людей і остеклення будівель і споруд.Принцип знесення будівлі на свою основу полягає в утворенні вибухом наскрізного підбивки по всьому периметру зовнішніх стін та інших несучих елементів, внаслідок чого об’єкт, позбавлений опори, падаючи на свою основу, руйнується. Спрямованість знесення задається різною висотою врубу.

Порядок робіт при знесенні будівель вибухом: складання проекту демонтажу будівлі, отримання дозвільної документації, підготовка будівлі, руйнування будівлі або споруди. Під час проектування знесення фахівці аналізують, в який бік це будівлю можна «покласти», залежно від цього певним чином закладається вибухівка.

Плюсом підривних робіт при знесенні, демонтажі будівель є велика економія часу та фінансів. Вартість демонтажу будинку не вибуховим способом може досягати 30% від вартості нового будівництва. Знос будинків вибухом – не менше ніж 2-х кратне скорочення Ваших витрат!

Image module

ДЕМОНТУВАННЯ ТРУБ АБО ВЕЖ

Демонтаж труб або веж виконується методом направленого вибуху за спеціально розробленим проектом. Принцип спрямованого демонтажу труб і веж полягає в утворенні наскрізного підбивки малими зарядами у несучій конструкції не по всьому горизонтальному перерізі, а тільки з боку напрямку обвалення.

Збереження опори з одного боку і практично миттєва ліквідація її з боку напрямку демонтажу створюють перекидаючий момент сил, що забезпечує падіння труби або будь-якого іншого циліндричної споруди в заданому напрямку.

Демонтаж труб і веж вибухом – найшвидший, дешевий і безпечний спосіб!

Image module
ПОДРІБНЕННЯ ТА ДЕМОНТУВАННЯ ВИБУХОМ МОНОЛІТНИХ БЕТОННИХ І ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ ФУНДАМЕНТІВ

Метод використовує енергію вибуху, що утворюється при впливі на вибухову речовину початкового імпульсу. Сучасні вибухові матеріали роблять вибуховий спосіб дроблення і демонтажу фундаментів будівель найбільш швидким і досить безпечним. Цей метод давно застосовується в будівництві і вважається одним з найдешевших. Руйнування бетонних споруд в залежності від їх товщини проводиться шпуровими або свердловинними зарядами. Підривання залізобетону зазвичай призводить до вибивання бетону з арматури. Тому залізобетонний масив ділиться на транспортабельні блоки, по межах яких розташовуються і вибухають заряди з високобрізантного вибухової речовини. Для зменшення розлітання шматків ми використовуємо укриття різних конструкцій.

Image module
ВИВІЛЬНЕННЯ СИЛОСІВ (СХОВИЩ) ВІД ЗЛЕЖАЛОГО ЦЕМЕНТУ ВИБУХОВИМ СПОСОБОМ

Особливу увагу варто приділити технології: “Рихлення цементу в силосах вибуховим способом”. Під впливом власної ваги і природної вологості атмосферного повітря, навіть при короткочасному зберіганні цементу відбувається неминучий процес злежування з поступовим наростанням навісів на бокових стінах силосів. За допомогою вибуху чітко визначеного заряду відбувається резонансне дроблення )(розпушування) і обвалення злежалися навісів.Цей спосіб є найбільш безпечним, швидким і ефективним, а також більш дешевим. В порівнянні з іншими методами виключає присутність людей у процесі і не вимагає спеціальних технічних приготувань і механізмів.

При систематичному проведенні вибухових робіт підвищується якість витраченого цементу і з’являється можливість повністю використовувати обсяги сховищ (силосів), значно знижується відсоток втрат. Дана технологія розроблена і випробувана фахівцями нашої організації спеціально для цементних заводів і підприємств, що зберігають сипучі речовини в силосах (сховищах).

Image module
РУЙНУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ТА РІЗАННЯ МЕТАЛІВ ВИБУХОМ

Один з основних методів вибухового різання металів базується на використанні явища утворення кумулятивних струменів. При сходженні металу до осі заряду виникає величезний(до декількох десятків гігапаскалів) тиск у вузькій зоні(явище кумуляції), розплавлений метал у вигляді тонкої струменя з великою швидкістю “випліскується” по осі заряду. При взаємодії цього струменя з перешкодою відбувається її пробиття на велику глибину (саме так кумулятивні снаряди вражають танкову броню).
У зв’язку із застосуванням нами даної технології забезпечується значне зниження витрати вибухової речовини і фугасної дії вибуху на навколишні об’єкти, а також можливість використання флегматизованих ВР на основі гексогену з низькою чутливістю до зовнішніх впливів, що значно підвищує безпеку вибухових робіт.

Image module
ДЕМОНТАЖ БУДІВЕЛЬ, СПОРУД ЗА ДОПОМОГОЮ МЕХАНІЗОВАНИХ ЗАСОБІВ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ТЕХНІКИ

ТОВ «Спецвибухпром» для демонтажу використовує спеціалізовану техніку, а саме: екскаватори з навісним обладнанням (ковш, гідромолот, гідроножиці), а також допоміжну техніку (тягачі, самоскиди та ін.) Наш виробничий потенціал і досвід дозволяє нам виконувати знесення будівель і споруд будь складності з подальшою утилізацією будівельного бою. Оплата може здійснюватися за рахунок коштів від реалізації металу і вторинних будматеріалів, отриманих в результаті демонтажу.

ІНШІ ВИДИ РОБІТ, ЯКІ МИ ВИКОНУЄМО ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ВИБУХОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 • Image
  Виробництво буропідривних робіт при будівництві земляного полотна автомобільних доріг і залізниць, у тому числі в гірській місцевості і при будівництві тунелів інших транспортних споруд.

 • Image
  Руйнування мостів і дамб вибуховим способом.

 • Image
  Рихлення скельних і мерзлих грунтів в охоронній зоні діючих магістральних газо- нафтопроводів, ліній електропередач та ліній зв’язку.

 • Image
  Рихлення скельних і мерзлих грунтів для утворення котлованів і виїмок.

 • Image
  Підводні вибухові роботи з метою розпушування скельних грунтів різної глибини і протяжності.

 • Image
  Захист мостів, гребель, дамб під час паводку, розпушування вибухом крижаного покриву на річках.

 • Image
  Ліквідацію козлів під час випалювання вапна і т.д.
 • Image
  Дроблення металевих конструкцій (оброблення нетранспортабельних виливків, обшивки корабельних і і літакових корпусів та іншої техніки).

 • Image
  Ущільнення грунтів за допомогою вибуху.

 • Image
  Розробку, погодження проектів, отримання висновків на виробництво вибухів при виконанні спеціальних робіт.

 • Image
  Вибухові роботи в кар’єрах при видобуванні корисних копалин.

 • Image
  Корчівка пнів, валяння дерев.

 • Image
  Перевезення вибухових речовин і засобів підривання (до 2 тонн).

 • Image
  Обробку металів енергією вибуху, просічки отворів.

2008 - 2020 © ООО «Спецвзрывпром»