';

Наше підприємство

ТОВ «Спецвибухпром» — це високий професіоналізм працівників підприємства, напрацьований протягом десятків років і величезний досвід тисяч проведених буро-вибухових робіт.

Основный напрямок діяльності ТОВ «Спецвибухпром» це виробництво буро-вибухових робіт в сейсморозвідці, демонтаж споруд а також прострільно-вибухові роботи в нафтових, газових, водних та інших свердловинах, перевезення та знешкодження вибухових матеріалів.

Інженерні рішення і використання сучасних матеріалів і технологій зводять до мінімуму розміри зон вражаючих факторів вибуху, що особливо важливо в умовах міста або діючого виробництва. Особлива увага при проєктуванні та виробництві робіт приділяється безпеці.

Мобільність

Принцип організації робіт і технічні можливості дозволяють в короткі терміни приступити до виконання робіт в будь-якій частині України. Підприємство має спеціалізований автотранспорт для перевезення вибухо-небезпечних матеріалів, персоналу та обладнання до місць проведення робіт.

Наш штат

Підприємство має штат кваліфікованих та сертифікованих співробітників на право проведення вибухових робіт в промисловості, будівництві, сейсморозвідці. А також при випробуванні, знешкодженні та перевезенні вибухових матеріалів та вибухонебезпечних предметів. Співробітники нашого підприємства забезпечують точне і якісне виконання робіт, а крім того мають не тільки теоретичну підготовку, але і тривалий практичний досвід роботи в даній галузі. Ми маємо великий досвід вибухових робіт з закордонними та вітчизняними компаніями.

Ліцензія та дозволи

Згідно з вимогами законодавства України підприємство має дозвіл Державної служби України з охорони праці та промислової безпеки №011.22.53 на придбання, транспортування, зберігання, знешкодження і використання вибухових матеріалів, а також ліцензію №506 від 23.05.2017 Укртрансбезпеки на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями та дозволи МВС України на транспортування, придбання вибухових матеріалів.